menu zamknij menu

Opinie Klientów

Marzena i Marek

„Gorąco polecamy usługi pani Anety. Wykazała się profesjonalizmem w tej branży. NESTOR BARON był podstawiony na wyznaczoną godzinę. A ponadto samochód wygląda super. Jest bardzo oryginalny i wyjątkowy. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy!!!”

 

Rafał i Aneta

„Bardzo dziękujemy Pani Aneto .To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu a Nestor Baron i sesja zdjęciowa z autem retro stanowiła bardzo miły akcent. Szczerze polecam.”

 

Paweł i Justyna

„Ekstra auto CADILLAC DE VILLE, ekstra usługa. Szczerze POLECAM!!!”

 

Adam i Monika

„Polecamy wszystkim!!! Bardzo sympatyczny i kulturalny kierowca nie do poznania, wszystko zgodnie z umową i na czas. Jesteśmy w pełni zadowoleni z wynajęcia NESTORA BARONA – jeszcze raz polecamy.”

 

Agnieszka i Michał

„Elegancka amerykańska limuzyna CADILLAC DE VILLE, elegancki i miły kierowca spełnił nasze marzenie. Zdecydowanie polecamy i jeszcze raz dziękujemy.”

 

Katarzyna i Piotr

„Rzadko kiedy można spotkać człowieka tak zaangażowanego w swoją pracę! Wszystko całkowicie zgodne z ustaleniami i prezentowaną na tej stronie ofertą. Nestor Baron w pełni spełnił NASZE oczekiwania, a te FANFARY i wygląd auta retro z lat-30 podbiły serca naszych gości. Szczerze polecamy i bardzo dziękujemy.”

 

Iza i Sławek

„Polecamy usługi pani Anety! Samochód komfortowy, ładny, elegancki, czyściutki to Cadillac De Ville. Kierowca pan Piotr co bardzo ważne z poczuciem humoru. Dziękujemy! Życzymy wielu klientów.”

 

Magda i Bartek

„Samochód robi naprawdę duże wrażenie, dużo miejsca w środku na suknię ślubną. Cadillac De Ville to samochód z klasą, pan kierowca też. Śmiało polecamy.”

 

Iza i Krzyś

„Gorąco polecamy usługi pani Anety i jej wyjątkowe auto retro. Nestor Baron to wiatr we włosach, brzdęk kieliszków i wiele życzeń od przejeżdżających obok nas osób. To spełnienie naszych marzeń. Dziękujemy!!!”

 

Asia i Cezary

„Szczerze polecamy. Szykowne, stylowe i eleganckie auto retro dopełniło Naszą uroczystość. I ten kierowca z lat trzydziestych pomógł nam się rozluźnić swoim poczuciem humoru. Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz bardzo dziękujemy!”

 

Dorota i Przemek

„Niesamowicie ładna amerykańska limuzyna Cadillac De Ville, zrobił prawdziwą furorę, na mieście i wśród gości . Kierowca odpowiednio ubrany, sympatyczny, służący dobrą radą. Gorąco Gorąco Polecam!!!”

 

Marta

„Jechaliśmy do ślubu Cadillaciem. Wszyscy byli zachwyceni, my również 🙂 Ogromne auto, tylna kanapa gigantyczna.”

 

Cezary

„Bardzo jesteśmy zadowoleni z Żoną że wybraliśmy taki właśnie samochód (NESTOR) do ślubu oraz taką obsługę. Polecamy wszystkim warto.”

 

Paweł

„Bardzo polecam usługi samochodu do ślubu Sealed.”

 

Artur

„Fantastyczne auta macie! Pozdrawiam.”

 

Paweł

„Cadillac prezentuje się wybornie. Miałem okazję być przy sesji z Tlove i auto na żywo prezentuje się mega pięknie.”

 

Roger

„Super Cadillac i super obsługa! Polecam w 100%”

MC

Samochody do ślubu Warszawa

Samochody do ślubu jakie oferujemy wyglądają dużo lepiej na żywo, zapraszamy więc do umówienia się na spotkanie i obejrzenia ich osobiście. Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego, ale żadna odległość nie stanowi dla nas problemu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą!

Mapa dojazdu

Kontakt

biuro@samochod-do-slubu.com.pl

+48 505 200 667

+48 606 919 419

ul. Baletowa 125, 02-867 Warszawa